Skocz do zawartości

⁉ JAKIE DUNGEONY WOLISZ? ⁉


Skaira

Rekomendowane odpowiedzi

bez znaczenia ale

dung tylko pod dmg a nie pod bicie spotow i stanie w miejscu aka vezuna incydent (z alchemia wyborna robiles dunga 15% szybciej w porownaniu z brakiem alchemii hi hi hi)

 

sluchaj sie wujka dobrej rady

wujek widzial niejedna piz... widzial niejeden serwis gdzie nie warto robic eq do 9 (eny2 incydent, vezuna incydent)

 

ps wbijac na moje tematy i profil dawac lajki suby zebym mial motywacje do robienia nowego kontentu

Edytowane przez krokiet321
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krokiet321 napisał(a):

bez znaczenia ale

dung tylko pod dmg a nie pod bicie spotow i stanie w miejscu aka vezuna incydent (z alchemia wyborna robiles dunga 15% szybciej w porownaniu z brakiem alchemii hi hi hi)

 

sluchaj sie wujka dobrej rady

wujek widzial niejedna piz... widzial niejeden serwis gdzie nie warto robic eq do 9 (eny2 incydent, vezuna incydent)

 

ps wbijac na moje tematy i profil dawac lajki suby zebym mial motywacje do robienia nowego kontentu

Generalnie to po to jest alchemia i inne systemy, żeby przyspieszać pewne czynności (robienie dungeonów, zbijanie bossów i metków na mapach). Jeśli nie miałyby wpływać na rozgrywkę w taki sposób, to po co je robić? Uważam, że to akurat nic dziwnego, że mając wyborną alchemie ktoś robi coś szybciej i ma większy dmg, w końcu na to zapracował, wydał yangi na rozwój i wydropił odpowiednie ilości corów, więc ma coś wzamian. 

Ekwipunek i jego ulepszanie też musi mieć sens, bo ja nie widzę opcji, aby na serwerze medium/easy w startowym eq (lub pierwszym zdobytym do expa) grać na luzaku w medium-game lub late-game. Po to jednak trzeba się napracować zdobywając lepsze itemy i rozwijając postać, aby mieć łatwiej niż trudniej :FeelsAmazingMan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok byleby nie bylo sytuacji ze pol dunga to bocie spota. Na moje moze byc nawet 30min dung jak masz noob eq (mnie nie dotyczy bo ja pro)  a z dobrym 5min. Wtedy masz po co rozwijac eq 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...